Olgun Deneyim Arıyosan Cansu Gebze

  • Şehir: Gebze İzmit
  • Ülke: Türkiye
  • Ülke: Türkiye
  • Posta Kodu: 41000
  • Listed: 31 Mayıs 2016 17:41
  • Expires: This ad has expired

Description

Olgun Deneyim Arıyosan Cansu Gebze

Yaşım gereği aslına bakarsanız çok da fazla tanıyanım var benim bu bölgede. Olgun bayanlar arasında artık tek kadınım birçok arkadaşım bu işi bıraktılar. Bense bir süre daha devam etmek zorunda gibiyim. O yüzden de yeniden yapılanan bu tarzdaki siteleri tercih ediyorum. Size daha önce yaşadığım bir ilişkimden ve hayatın bana sunduklarından biraz bahsetmek istiyorum. Neden mi? Çünkü hayat bize ne getirirse onu yaşamak zorunda kalıyoruz. Başka çok da fazla bir tercih söz konusu olamıyor ne yazık ki!

Benim gebze olgun escort bayan dememim sebebi bizim yaşımıza gelen kadınların ne nedendir bilinmez hemen olgun kategorisine konuyor olması. Sanki hayat insanı her daim çatara patara olgunlaştırıyormuş gibi, olgunluk sadece karpuzların uzun bir süre yatarak olgunlaşması anlamına gelmeli bence… İnsanın olgun olmasının yaş ile çok fazla bir alakası olduğunu düşünmüyorum bu konuda siz ne dersiniz bilemem!

Deneyim diye anlatıyoruz ya ondan da biraz bahsetmek istiyorum. Deneyim, insanın yaşadıklarını öğrenip hataysa tekrar yapmamak, doğruysa bunu da öğrenip zaman zaman uygulamak anlamına geliyor. Kardeşim deneyim ile olgunluk başka şeyler artık bunları geçelim istiyorum. O yüzden hislerimi bak kağıda döktüm daha ne yapayım yav…

2279 total views, 5 today

  

Listing ID: 419574da1e6016c2

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.